Murukivi 80

Info

Mõõtmed

240 х 160 х 80 mm

Kulu

1m2=26tk/135kg

Värv

hall, must, punane, pruun

Alus

9,23 m2 / 240 tk 1250kg

Aluse mõõtmed

1000 x 1200 mm

- +
Tootekood: - Kategooria:

Murukivi mõõdud on 240×160 mm, kõrgus 80 mm. Kividel on sile pinnaprofiil ja servad on faasiga (2×5 mm). Murukivi annab võimaluse säilitada roheala parkimisaladel (kandevõime kuni 24 tonnised liikumisvahendid). Murukivi positiivsete omadustena võib välja tuua , et see aitab säilitada pinnasefunktsioone ja ei takista looduslikku veeringlust. Samuti parandab murukivi mikrokliimat ning täidab filtri ülesandeid. Murukivi on hea kasutada parkimisaladel, mis vajavad nii murutaimede pehmendavat mõju, kui ka betoonkivi poolt pakutavat sõidetavust. Väljakud, pargid, käigualad, kus arhitekt soovitab kasutada murukivi katendit, sobib antud mudel hästi raskesõidukite (prügiveok, hoolustehnika jm.) plaanitavate liikumiskoridoride jaoks. Nendes alades tuleb kasutada maksimaalselt võimalikule koormusele vastava kandevõimega aluseid.

Soovituslik paigaldusjärjekord:

  1. Tihendatud aluspind
    2. Vajadusel geotekstiil
    3. Alustarind – killustikmaterjal
    4. Sängitusliiv või peeneteraline killustikmaterjal
  2. Murukivi
  3. Kivivuugid võib täita kivituha, mulla-liiva segu või peenkruusaga. Peenkruusaga täidetud vuugid annavad sillusele ainulaadse ilme ja tõstavad silluse veeläbilaskvust.

 

Tootel on palju erinevaid ja värvivalikuid. Pakume laovärvidena halli, punast, musta, pruuni, mida tarnime kiiresti ehitusplatsile. Tellitavate värvidena pakume kollast, sinist, oranži ja nende hinnastamine ja  tarneaeg lepitakse ostjaga tellimuse vormistamisel eelnevalt kokku.

 

*Hinnale lisandub käibemaks 2%

*Tootele lisandub kaubaaluse hind 14,00 €/tk + käibemaks 22%

*Tervete kaubaaluste tagasiostmine kolme (3) kalendrikuu jooksul 8,00 €/tk