Esto tingimused

ESTO MAKSA HILJEM

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel “ESTO maksa hiljem” makseviisi – kinnita tellimus kohe ja ESTO annab sulle 30 päeva lisaaega maksmiseks. Omanda kaup koheselt ning maksa vastavalt enda soovile järgneva 30 päeva jooksul ilma ühegi lisanduva kuluta! Puudub intress. Puuduvad lisakulud.

Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisiks “ESTO maksa hiljem”  ning digiallkirjasta mugavalt ID-kaardi, Mobiili-ID või Smart-ID lahendusega.

  • Tasudes enda ostukorvi maksumuse täies ulatuses ja õigeaegselt, siis ei lisandu mitte ühtegi lisatasu.
  • Minimaalne ostukorvi summa “ESTO maksa hiljem” kasutamisel on 60 EUR.
  • “ESTO maksa hiljem” saavad taotleda kõik 18-70 aastased Eesti Vabariigi kodanikud.

“ESTO maksa hiljem” tingimused

“ESTO maksa hiljem” kasutamine on oma olemuselt tarbijakrediidilepingu sõlmimine ESTO AS-iga. Sõlmitud tarbijakrediidilepingu pikkus on 12 kuud. Kui te olete tasunud kõik järelmaksulepingust tulenevad kohustused ehk selle summa, mis on võrdne ostukorvi maksumusega, ei pea te lisaks nimetatud summale lisaks midagi tasuma. Juhul, kui teil ei õnnestu makseid tasuda lähtuvalt järelmaksulepingus sätestatud “ESTO maksa hiljem” graafikule, siis pikeneb teie esialgne “ESTO maksa hiljem” graafik 12 kuu pikkuseks ning lisanduvad lisatasud.

“ESTO maksa hiljem” kasutamine on finantsotsus ning sellega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajaduse hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 2049-eurose laenusumma puhul 12 kuuks fikseeritud intressiga 14% aastas ja lepingutasuga 14.90 eurot on krediidi kulukuse määr 31.12%, kuumakse suurus 197.14 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 2365.68 eurot.

comfy.ee kodulehel kajastatud “ESTO maksa hiljem” tingimused on indikatiivsed ning personaalsed tingimused on kättesaadavad personaalsest järelmaksulepingust, millega on võimalik tutvuda enne selle allkirjastamist.

“ESTO maksa hiljem” teenusepakkujaks on ESTO AS.
E-mail: info@esto.ee
Telefon: (+372) 622 52 52